
Безліч поломок у двигуні можна було б уникнути завдяки вчасно поміченій температурі масла, що зростає. При роботі двигуна в гранично допустимих температурах масло починає втрачати свої змащувальні властивості, стає більш текучим, не затримується на стінках, масляний насос не може створити необхідного тиску і від цього з'являється недостатня мастило деталей, що труться. Для довідки: колін.вал у двигуні крутиться на масляному прошарку.
Як правило, температура піднімається під час активної їзди, двигун крутиться в "redline", працює при великих навантаженнях і без так необхідного мастила пошкоджуються найважливіші елементи. Є кілька рішень проблеми: заливати масло спеціально розроблене для підвищених навантажень і температур, наприклад RYMAX 10W60 зберігає мастила до 140°C, або, що буде правильніше, - встановлення масляного радіатора. Якщо хочете, щоб Ваш табун без проблем катав на всю свою міць - подбайте про охолодження олії.





